«Упоротий свідомий! Ми папрасілі по руськи!» – українські військові накинулися на школяра у Дніпрі через українську мову

0
141

В одній зі шкіл Дніпра представники військових вузів України спровокували мовний скандал. Про це розповів у Facebook батько учня 11 класу Михайла Пономаренка Олексій.

За його словами, історія сталася 18 лютого. Тоді на урок до його сина навідалися група в складі семи представників військових вищих навчальних закладів зі всієї України, які агітували учнів вступати в їхні заклади.

Першим виступив представник Львова, який говорив ламаною українською мовою. Потім слово взяв киянин і відразу ж попросив перейти на російську мову.

Пономаренко пише, що ніхто з класу, серед яких двоє учителів, не заперечили військовим, крім його сина, який висловився проти, а тому військовий з Києва продовжив говорити українською.

Школяр продовжував наполягати на українській мові і коли справа дійшла до представників Харкова та Дніпра, що завершилося словесною перепалкою, під час якої ті почали погрожувати хлопцеві «бесідою». Той однак на погрози не піддався.

Директор школи пізніше повідомила, що в цій ситуації стоїть на боці учня і провела роз’яснювальні бесіди з учителями та військовими.

 

Comments

comments