У верблюжому костюмі: Олена Зеленська підкорила бездоганним образом – фото

0
188

Перша леді України Олена Зеленська побувала у віденському Музеї історії мистецтв. Туди вона завітала не сама, а разом із чоловіком Володимиром Зеленським. Під час офіційного заходу жінка продемонструвала бездоганний аутфіт.

Сьогодні, 16 вересня, Олена разом із представниками музею додала ще одну перлину культурної спадщини до намиста українських аудіогідів. Перша леді зізналася, що тішиться, коли бачить, що відвідувачі музеїв світу можуть прослухати екскурсію рідною українською мовою. На особистій інстаграм-сторінці вона поділилася знаковими для культурного життя України кадрами, пише 24 канал

Олена Зеленська показала візит до віденського Музею історії мистецтв та розповіла про історію створення аудіогідів. Вона зазначила, що разом із керівництвом Музею та посольством використали період карантину для того, щоб підготувати цей аудіогід. Таким чином, коли пандемія нарешті закінчиться, українці зможуть відкрити для себе Музей історії мистецтва у Відні рідною мовою.

Також Зеленська подякувала усім, хто долучився до цього тривалого процесу. Зокрема, подякувала чоловікові за підтримку у прагненні поширювати українську мову в світі та реалізації такого проєкту.

Образ Олени Зеленської

До Музею перша леді України прибула в елегантному класичному костюмі верблюжого кольору, що складався із жакету оверсайз, широких штанів зі стрілками і топу. Поєднала таке вбрання із білими туфлями-човниками на підборах. Look Зеленської був стильним та діловим і не залишився без уваги публіки.

Волосся Олена акуратно вклала, а на обличчі зробила макіяж у природних відтінках з акцентом на очах. Доповнила свій ауфіт золотим ланцюжком. Оскільки у світі триває пандемія COVID-19, то Олена Зеленська не забула про захисну маску. Хоча вона вже перехворіла коронавірусом та має антитіла, проте з етичних поглядів не з’являється на публіці без засобу захисту.

View this post on Instagram

У мене сьогодні свято. Ми додали ще одну перлину культурної спадщини до нашого намиста українських аудіогідів! Я завжди тішуся, коли бачу, що відвідувачі музеїв світу можуть прослухати екскурсію рідною українською мовою. І відсьогодні ще одна світова культурна скарбниця – віденський Музей історії мистецтв – зможе вітати своїх гостей українською. Як привітала нас з Володимиром 😊 Дехто може сказати, що під час пандемії українці не мають змоги подорожувати, тож навіщо було робити це зараз. Я відповім: такі часи треба використовувати для підготовки «домашніх завдань». Ми разом з керівництвом Музею, разом з нашим посольством використали період карантину для того, щоб підготувати цей аудіогід, аби, коли пандемія нарешті закінчиться, українці змогли відкрити для себе віденський Музей історії мистецтв рідною мовою. Дуже дякую директорату Музею, нашому посольству в Австрії – ви зробили велику роботу! Дякую пані Доріс Шмідауер – першій леді Австрії – за її підтримку й за те, що сьогодні, в цей важливий для нас день, вона була з нами. Дякую, Володимире, що підтримуєш мене у цьому прагненні. Дякую перекладачам, акторам звукозапису – всім, хто долучився до цього проекту!

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

Comments

comments