Терміново викидайте: Андре Тан назвав речі, яких потрібно позбутися

0
252

Відомий український дизайнер Андре Тан розповів своїм прихильникам можні поради, в яких поділився, від яких речей треба звільнити свою шафу.

“Ще треба буде”

Річ уже 100% віджила своє, але вам її не хочеться викидати через спогади, пов’язані з нею? Навіть не задумуйтесь! Жаліти вам треба себе, якщо вас у цьому хтось побачить на вулиці!

Клон у шафі

Одна справа, якщо це базові речі, щось по типу 3 білих футболок та 2 пар чорних штанів. Але якщо це, до прикладу, 4 сукні ідентичного фасону з однотипним малюнком, то, більше всього, ви одягаєте з них тільки 1, а решті 3 пора покинути вашу шафу!

Річ колишньої слави

Якщо ви купили в один період річ із дизайнерської колекції роки 2-3 тому і вбиралися лише декілька разів, то будьте певні: її час пройшов. По-перше, це вже вийшло з моди, а, по-друге, вам, точно, не буде до чого її одягати

“Ще один раз схожу за молоком”

Так-так, мова йде про потерте і вже застаре взуття. Звісно, в ньому вам звично та зручно як у м’яких домашніх капцях. Та давай поглянемо на ситуацію з боку: у цьому навіть не хоронять! Ви варті найкращого! Кидайте все і вирушайте за нормальною парою взуття.

“Практична, але нецікава”

Уявімо, у вас є якась дуже практична річ, яка підходить під половину вашого гардеробу, але зовсім не приносить вам радості. Вона неяскрава, нецікава і взагалі ніяка. Викидайте її! Краще сходіть зайвий раз на шопінг і купіть щось таке ж практичне, але у вашому стилі.

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments