Тарифи на газ для населення знизять: Кабмін ввів держрегулювання на час карантину

0
255

Кабінет міністрів України запровадив державне регулювання цін на газ. Планується встановити ціну на рівні 6,99 гривні за кубічний метр газу для побутових споживачів. Відповідне рішення ухвалили під час засідання Кабміну 13 січня.

Тарифи на газ для населення знизять: Кабмін ввів держрегулювання

“Наразі це найнижча ціна на українській біржі. Водночас деякі облгази сьогодні продають газ для побутових споживачів по 10 гривень і навіть вище. Тобто, пропонується зменшення ціни на газ майже на 30%”, – написав прем’єр Денис Шмигаль у телеграмі.

Зеленський зібрав нараду

Раніше Президент України Володимир Зеленський зібрав на енергетичну нараду Кабінет Міністрів, представників НКРЕКП, очільника “Нафтогазу” та фахівців у галузі економіки, електро- та газової енергетики, щоб розв’язати питання із зависокими цінами на газ для українців.

“Ринкові ціни на сьогодні завеликі, особливо якщо зважати на пандемію. Ми як держава повинні стояти на захисті своїх громадян, а це означає – в економічному плані теж”, – наголосив Зеленський.

“Окрім цього, є низка рішень щодо цін за розподіл газу – так звана абонплата. Також ми опрацювали це з профільним комітетом, депутатами Верховної Ради – проситимемо про прийняття відповідного законопроєкт і зниження ціни в галузі розподілу газу і зменшення цієї абонплати”, – додав Шмигаль.

Comments

comments