Світ оповитий коханням: Катерина Кухар з чоловіком обмінялися ніжними клятвами в особливу дату

0
94

Прима-балерина і її чоловік 15 вересня відзначали річницю весілля

Суддя “Танців з зірками”, прима-балерина Катерина Кухар відзначає особливу дату. Рік тому, 15 вересня, Катерина і Олександр обмінялися весільними клятвами. На момент укладення офіційного союзу вони вже 9 років жили разом, причому пара навіть пройшла обряд вінчання. Знаменну подію змогли побачити глядачі “Танців з зірками 2019”, адже свято продвжилося прям в ефірі, а Катерина і Олександр виконали повний любові і ніжності номер на головному майданчику країни, пише РБК-Україна

Прима-балерина опублікувала пам’ятні кадри на сторінці в Instagram і звернулася до чоловіка в особливий для них день.

“Я буду пристрасно любити тебе сьогодні і завжди. Я обіцяю зберегти це почуття і знаю: ця любов одна і на все життя. Ми це доводимо один одному вже 10 років! Ти — чоловік мого життя і я завжди готова бути поруч з тобою, за тобою і на випадок чого, піти першої та провести тебе через темний ліс. Бо з тобою я смілива, щаслива, оповита твоєю любов’ю і натхненна! Мені в цьому світі нічого не чуже і не страшно, поки прокидаючись, я можу обіймати тебе і дивитися на тебе сплячого! Ти – мій. Люблю”, – зізналася в почуттях прима.

View this post on Instagram

Я буду страстно любить тебя сегодня и всегда. Я обещаю сохранить это чувство и знаю: эта любовь одна и на всю жизнь. Мы это доказываем друг другу уже 10 лет! ⠀ Ты — мужчина моей жизни и я всегда готова быть рядом с тобой, за тобой и в случай чего, пойти первой и провести тебя через тёмный лес. Потому что с тобой я смелая, счастливая, окутана твоей любовью и вдохновлена! Мне в этом мире ничего не чуждо и не страшно, пока просыпаясь, я могу обнимать тебя и смотреть на тебя спящего! ⠀ ТЫ — МОЙ! ЛЮБЛЮ!♥️ ⠀ #годовщинасвадьбы

A post shared by Ekaterina Kukhar (@ekaterinakukhar_official) on

Чоловік Катерини також залишив для неї ніжні слова. Він опублікував відео з офіційної реєстрації шлюбу з коханою. Вони одягаю на палець один одному кільця , а сам ролик йде на тлі композиції MONATIK’а – “Сильно красивая”.

“Рівно рік тому ми знову присягнулися любити один одного вічно! І нехай ми вже 10 років разом, але цей рік був особливим, адже ми зуміли зробити те, чого не робили жодного разу за весь цей час: дуже довго відпочивали і насолоджувалися нашою родиною. І ще у сто крат сильніше огорнули наш світ любов’ю! Ти моя муза, мій храм, моя стихія і любов всього життя! Нехай так буде завжди!” – написав Олександр.

View this post on Instagram

Ровно год назад мы снова поклялись любить друг друга вечно! ⠀ И пусть мы уже 10 лет вместе, но этот год был особенным, ведь мы сумели сделать то, чего не делали ни разу за всё это время: очень долго отдыхали и наслаждались нашей семьей. И ещё во сто крат сильнее окутали наш мир любовью!♥️ ⠀ Ты моя муза, мой храм, моя стихия и любовь всей жизни! Пусть так будет всегда! ⠀ 🎶 За идеальную песню к этому видео спасибо @monatik_official !

A post shared by Aleksandr Stoianov / Стоянов (@stoianov_aleksandr) on

Comments

comments