Сьогодні в Україну повернеться тепло до +14°, але півкраїни залиють дощі (карта)

0
167

У цей день Україну накриють дощі, а температура повітра сягатиме 14 градусів з позначкою плюс

Сьогодні, 27 листопада, в Україні стане тепліше. Місцями стовпчики показуватимуть до +10°…+14°. Проте разом з потеплінням будуть йти і дощі, місцями – зливи. Опади прогнозуються практично по всьому Лівобережжю.

У західних областях температура буде від +6° до +10°. Незначні дощі пройдуть у Львівській області. На всіх інших територіях прогнозується суха погода, незначна хмарність.

На Півночі стовпчики термометра показуватимуть, +6°…+10°. Найхолодніше буде в Сумській області. Суха погода прогнозується тільки в Житомирській, а в Київській, Чернігівській та Сумській – дощі, подейкуди – зливи.

У Центрі сьогодні повітря прогріватиметься до +8°…+12°. Майже всюди йтимуть дощі, подейкуди – сильні. Суха погода прогнозується тільки у Вінницькій області.

Найхолодніше сьогодні буде на Сході. Тут температура прогріється тільки до +5°. У Донецькій і Луганській областях передбачаються невеликі дощі, а в Харківській – сильніші.

На Півдні – традиційно найтепліше. Тут температура повітря коливатиметься від+11°до…+14°. Незначні дощі можуть пройти в Запорізькій області. На решті території – невелика хмарність.

Погода в Україні 27 листопада / фото УНІАН

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments