Пішов із життя Аллін Власенко – диригент оркестру Національної опери України

0
157

У віці 83 років помер видатний український диригент оркестру Національної опери України – Аллін Григорович Власенко

Народний артист України пішов із життя сьогодні , 23 листопада, у віці 83 років. Про це проінформували колеги чоловіка на офіційній сторінці Національної опери України в Instagram.

Перестало битися серце одного з найкращих диригентів сучасності – Аллін Григорович Власенко… Вічна пам’ять! – написали у Національній опері.

Аллін Григорович віддав творчості 60 років. За весь час роботи чоловік зібрав чимало агород та орденів. Диригентові були присвоєно звання Заслуженого діяча мистецтв УРСР та Народного артиста України. Та не сценою єдиною, Власенко також був викладачем та був професором Національної музичної академії України ім. Петра Чайковського.

Аллін Власенко: коротка біографія

Аллін Григорович Власенко народився 1938 року у російському місті Челябінськ, у сім’ї російсбкого військового

Цікавитися музикою диригент почав у Харкові, куди перебрався по службі його тато. Там же Власенко закінчив консерваторію на оркестровому факультеті. Аллін Власенко вивчився на диригента у достатньо молодому віці.

Власенко віртуозно поєднував роботу театральним диригентом із втіленням симфонічних партій. Репертуар чоловіка наповнений музичних творів різного звучання.

Послухати геніального українського диригента приїжджали слухачі з різних куточків світу. Аллін Григорович проводив свої виступи в Англії, Японії, Швейцарії, Іспанії, Італії, Мексиці, Франції і цей список можна продовжувати ще довго

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments