Під госпел-хор та Сердючку: як одружувалися Володимир та Христина Остапчуки

0
235

15-го жовтня відбулося пишне весілля шоумена Володимира Остапчука та його обраниці Христини. Гуляли його в ресторані під Києвом.

А як то було, вже можна побачити у Instagram молодят, фотографів та організаторів свята, пише ТАБЛОID.

 

Упродовж весілля наречена змінила три вбрання: дві сукні Христина придбала у весільних салонах, а третю – пошила в ательє за власним ескізом.

“Мої емоції не передати словами. Сьогодні я сказала “так” своєму коханому чоловікові. Вова, я дякую тобі за все те, що ми проживаємо з тобою кожен день разом, за це незабутнє свято, за те, що все пройшло, як в моїх мріях, і за все те, що у нашої сім’ї ще попереду. Люблю, ціную тебе і вірю: разом ми зможемо все!”, – цитує обраницю Остапчука “Зірковий шлях”.

Христина до свого нареченого виходила під спів госпел-хору. А вже пізніше молодята й гості запалювали під Вєрку Сердючку.

Нагадаємо, лав-сторі Вови та Христини розпочалася теж із весілля: Остапчук його вів, а нотаріуска була гостею. Як відомо, на той момент шоумен був одружений із матір’ю двох своїх дітей Оленою Войченко. З нею він розлучився в березні, а в серпні романтично освідчився Христині.

Comments

comments