“Небо плаче”: пам’ять загиблих у ТЦ в Кременчуці вшанували зворушливою піснею

0
256

Жителька Кременчука  Віта Татарінова вшанувала пам’ять загиблих внаслідок ворожого ракетного обстрілу торгового центру “Амстор” зворушливою піснею. Жінка написала емоційну композицію-звернення, риторично запитавши, хто винен у смертях невинних людей та жалобі всього міста.

Пісня називається “Неба плаче”. Відеоряд у YouTube супроводжували фото магазинів, наслідків обстрілу та сюжети про постраждалих кременчуківців, пише Обозреватель

У першому куплеті музикантка заспівала про те, що в доленосний момент українці опинилися в ТЦ з різних причини: хтось ховався від спеки, зустрівся з друзями, блукав поміж прилавків чи обирав обручку з коханим.

Віта Татарінова присвятила кілька рядків трагічній миті, що розділила життя на “до” і “після”. Миті, після якої колись людний “Амстор” став руїнами, а вітрини перетворилися на попіл.

Пам'ять загиблих у ТЦ в Кременчуці вшанували зворушливою піснею
Особливо емоційно авторка розповіла про те, як люди тікали з палаючого ТЦ, шукали рідних, виносили на собі постраждалих та боролися з вогнем.

“Небо, небо, небо, небо бачить,

Небо, небо, небо не пробачить.

Від чиєї злоби Кременчук в жалобі?

Його серце плаче, його серце плаче…

Розділилося життя наше на “до” і “після”,

І на серці сумна лише, жалібна пісня.

Під уламками тут захоронені мрії,

А хтось знов набирає абонента в надії…” – йдеться в тексті.

Відеоряд композиції складається з фотографій ТЦ “Амстор” до обстрілу та після нього, а також сюжетів з місця події та лікарень.

За добу ролик переглянули понад 7 тис. людей, які залишили свої коментарі. “Велике дякую вам, Віто, за таку пісню. Біль, безпорадність та зневага до тих, хто безпосередньо чи опосередковано причетний до цього вчинку”, “Як тяжко. Серце розривається”, “Болить нестерпно”, – йдеться в повідомленнях.

"Небо плаче": пам'ять загиблих у ТЦ в Кременчуці вшанували зворушливою піснею. Відео

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments