Не відправляйте дітей до пекла: Оксана Марченко виступила проти Хелловіна та отримала похвалу за “мудрість”

0
313

Напередодні Хелловіна дружина політика Віктора Медведчука, телеведуча Оксана Марченко, звернулася до фоловерів у соцмережі і закликала бойкотувати “сатанинське” свято та “не відправляти дітей до пекла”.

У своєму пості в Instagram вона також назвала Хелловін “гримучою сумішшю язичницьких ритуалів, змішаних з культом смерті, проповідуваним сатаністами”. Підписники телеведучої розхвалили її за “мудрість”, пише Апостроф

Фото: Instagram / Oksana Marchenko

“А коли він [Хелловін] став вашим? Коли став милим? – обурилася вона в соцмережі. – А ви взагалі знаєте, про що “свято”? Звідки воно? А я розповім вам. Це гримуча суміш язичницьких ритуалів кельтів, змішаних з культом смерті, проповідуваним сатаністами”.

За словами Марченко, свята на зразок Хелловіна популяризують ті, хто намагається відвернути громадськість від глобальних проблем. Але й це не найстрашніша його загроза. “Але є одне, що ретельно приховують від вас: ви стаєте тим, що впускаєте в своє життя. І веселий бісівський карнавал уже схожий на бал потопаючого “Титаніка”, з тією лише різницею, що це не кіно… Вже завтра зло розпорядиться знеціненим вами життям”, – додала вона.

“Тому не жалійтесь, якщо у вас завтра почнуться проблеми, невдачі та втрати – якщо сьогодні ви готові прикрасити свою голову ріжками, – продовжила ведуча. – І знайте: ті, хто “привчили” вас до цього “свята”, вже повністю вас контролюють…”

Фото: Instagram / Oksana Marchenko

Пост Оксани Марченко викликав гострі дискусії в коментарях. При цьому велика частина підписників підтримала її позицію і також висловилася проти “маскараду Сатани”.

“Приємно здивували! Я думала, що все селебріті “За”, але Слава Богу, що є ще мудрі люди!” – вказали в одному з коментарів під постом.

“Браво Оксано! Ви одна з небагатьох, хто правильно використовує свою популярність і займається просвітою!” – також вказали в коментарях.

Comments

comments