Названі ознаки швидко наближається старіння

0
171

Більшість з нас хоче виглядати на свій вік і радіє компліментів з приводу гарної зовнішності. Але внутрішнє і зовнішнє стану залежать саме від людини, звичок і дисципліни.

Негативне мислення

Згідно даосизму, китайському релігійно-філософського вчення, негативні емоції відповідають за людську енергію низької якості.

Поспостерігайте за собою: як часто зліться, заздрите або транслюєте в світ негатив. Подібні емоції відбиваються на обличчі: ви виглядаєте сердитим людиною, якого хочеться обходити стороною. Також невдоволений вираз обличчя провокує появу ранніх зморшок і заломів. Ненависть і негатив позначаються на загальному стані організму і породжують багато хвороб.

Усміхнений людина виглядає привабливіше, оточення інтуїтивно тягнеться до нього. Коли людина посміхається, він відчуває позитивні емоції, стає стресостійким, що відбивається на розслабленому обличчі, менш піддається різним захворюванням.

Ви переробляєте

Багатозадачність – це добре, тільки коли не межує зі стресом і емоційним вигоранням. Подивіться на свій графік: чи залишається місце на хобі, друзів, масаж, відпочинок. Якщо немає – ви вимотують себе, і поки організм не здається, втома відбивається на вашому обличчі.

Величезний список робочих завдань завдає більшої шкоди організму, ніж впливає на продуктивність. Тим більше, ви напевно переживаєте, як встигнути все зробити. А у людей, які відчувають хронічний стрес і нервові зриви, ознаки старіння спостерігаються раніше, ніж у інших.

Ви не відмовляєте собі в солодкому

Десерт – це завжди приємно, адже іноді так складно відмовити собі в улюбленому чізкейк, пирозі або морозиві.

Але любов до солодкого без обмежень і дисципліни додає зайві кілограми, пару років до віку і провокує перші ознаки старіння.

Цукор негативно впливає на вироблення колагену, з’являються темні кола під очима, знижується еластичність і тонус шкіри. Навіть існує поняття «глютенова особа»: коли ви постійне їсте борошняне, в результаті чого з’являються набряки на обличчі, воно виглядає важким, запускається деформаційний тип старіння і особа «повзе» вниз.

Ви мало спите

Неправильний режим сну провокує ризик розвитку розумових захворювань і старить мозок на кілька років. Саме уві сні виробляється мелатонін – гормон сну, який уповільнює старіння, зміцнює імунітет, регулює роботу ендокринної системи, що позначається на загальному стані організму і зниження ваги.

Також виробляються гормони, які оновлюють і відновлюють клітини і тканини. Якщо ви спите менше п’яти годин, сильніше виявляються ознаки старіння, зморшки, темні кола під очима, погіршується зовнішність.

Ви дивитеся багато серіалів і ютуба

Якщо витрачаєте на перегляд серіалів кілька годин, вставайте і розминайтеся кожні 30 хвилин. Дивіться не тільки марний або негативний контент, який негативно позначається на психіці, провокує почуття страху і поверхневе мислення.

Сидячий образ життя

Сидячи за комп’ютером, ви сутулитеся, що дає сильне навантаження на кістки і призводить до дегенерації хребта, деформації природної форми.

Малорухливий спосіб життя підвищує ризик розвитку серцево-судинних і онкологічних захворювань, провокує викривлений хребет, проблеми з нирками, ожиріння. Краще регулярно займатися спортом, хоча б влаштовувати годинні прогулянки на свіжому повітрі.

Якщо працюєте в офісі або на удаленке, робіть десятихвилинні брейки: пройдіться до магазину, розімніть, прогуляйтеся за кавою.

Будинки дуже теплі

Сухе повітря від батареї прискорює процес старіння шкіри. По можливості, придбайте зволожувач повітря, або кладіть на батарею мокрий рушник, особливо взимку.

У раціоні мало корисних жирів

Плануйте прийоми їжі, які включають жирні кислоти, що містяться в рибі і рослинних маслах, авокадо, горіхах, яйцях, кокосових продуктах, насінні соняшнику, льону та Чіа, оливках, тофу, молодих соєвих бобах, необхідних організму для підтримки молодості.

Comments

comments