“Ми не бачилися два з половиною місяці”. Дружина Зеленського розповіла, як війна змінила життя їхньої сім’ї

0
279

Дружина президента України Володимира Зеленського Олена Зеленська у спільному інтерв’ю зі своїм чоловіком програмі “Факти ICTV” в ефірі телемарафону “Єдині новини” на телеканалі ICTV повідомила, що від початку війни вони із чоловіком спілкуються переважно телефоном.

Інтерв’ю було присвячено третій річниці від дня інавгурації Володимира Зеленського, інформує видання “Гордон

Зеленська пояснила, чому не хотіла, щоб чоловік балотувався у президенти.

“Як будь-яка жінка, я розуміла, що на нас, на нашу родину, очікують великі випробування, з якими нам потрібно буде боротися і жити. Як будь-якій людині, яка хоче спокою, мені цього дуже не хотілося. Але так само я розуміла, що він з усіма випробуваннями може впоратися”, – зауважила Зеленська.

Вона додала, що три роки тому ніхто не знав, що на країну чекає “найбільше випробування” – війна.

“Не можу сказати, що щось дуже [у нашій сім’ї] змінилося з початком війни. Він як був надійним чоловіком і людиною, так ним і залишився. Його налаштування не змінилося. Ніхто у мене чоловіка не забере, навіть війна”, – сказала вона.

Дружина Зеленського сказала, що їхня сім’я зараз роз’єднана.

“Так, він живе на роботі, ми його майже не бачимо. Два з половиною місяці ми взагалі не бачилися, спілкувалися тільки телефоном. І я вам також вдячна за цю можливість [побачитися], тому що зараз ми проводимо час разом. Побачення в ефірі. Це така чудова нагода попити разом чаю. Ми тримаємося. Усе добре. У нашій родині так само лад. На жаль, ми не можемо посидіти, повечеряти всією родиною, поговорити про всі справи”, – зауважила вона.

Зеленська сказала, що вони з чоловіком телефоном одне одному повідомляють, хто що їв на вечерю.

“Як і всі, ми чекаємо, що можна буде об’єднатися знову, як і всі родини в Україні, які роз’єднані зараз, які чекають на своїх рідних, близьких, які хочуть знову бути разом”, – сказала Зеленська.

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments