Ми гралися ними з хлопцями: Володимир Дантес шокував зізнанням

0
214

Чоловік Наді Дорофєєвої розповів про те, чому йому доводилося лазити по смітниках

Тепер рідко можна побачити дітлахів, які ганяють м’яча та грають у вуличні забавки. Їм не зрозуміти наші хвилинки ностальгії про стрибки через скакалку та пригодницькі ігри у козаків-розбійників, пише РБК-Україна

За часів цифрового прогресу все перенеслося у ґаджети. Покоління Z знаходить друзів у мережах та віртуально з ними проводить час. Нова реальність – дітям усі іграшки замінив телефон. А от учасник шоу “Хто зверху?” на Новому каналі, співак Володимир Дантес зізнався, що йому доводилося шукати собі забавки на смітнику.

“Я часто лазив по смітниках, бо шукав у них пачки від сигарет. Потім робив з них брелки. І ми гралися ними з хлопцями”, – заявив чоловік Наді Дорофєєвої, яка нещодавно показала своє справжнє обличчя, під час конкурсу “Правда чи брехня”.

Сучасні діти не зрозуміли б такої гри. Колекціонування брелків з пачок від сигарет набуло популярності в 90-ті роки. Щоправда, тоді використовували лише упаковки іноземних брендів.

Володимир згадує, що в його дитинстві всі хлопчаки полювали на пачки. Більше того, вони навіть обмінювалися ними між собою та вигадували різноманітні ігри.

Ми гралися ними з хлопцями: Володимир Дантес шокував зізнанням

Володимир Дантес на шоу “Хто зверху?” (фото: прес-служба Нового каналу)

Comments

comments