«Мої слова перекрутили»: Верняєв про начебто погрози змінити громадянство

0
140

Олімпійський чемпіон спростував, що нібито погрожував змінити громадянство, якщо йому не забезпечать належних умов для тренування

Олімпійський чемпіон, гімнаст Олег Верняєв, який пропустив Олімпіаду в Токіо через дискваліфікацію за вживання допінгу, на своїй сторінці в Іnstagram спростував, що нібито погрожував змінити громадянство, – пише Главком.

«З моїх слів донесли не всю інформацію, яку я сказав, тому зараз в кількох реченнях озвучу свою думку. По-перше, я народився в Україні, в моєму рідному місті Донецьк і на Олімпійських Іграх в Ріо 2016 року я підіймав прапор своєї країни. Я не збираюсь шантажувати когось своїм переходом до іншої держави і навіть не думав над цим, тим паче, з моєю ситуацією з відстороненням… Я надіюсь, що моя ситуація з дискваліфікацією вирішиться і я зможу повернутись у тренувальний зал… і підготуватись до Олімпійських Ігор у Парижі-2024, повернувши ті традиції в спортивній гімнастиці, коли ми жодного разу не повертались із Олімпійських Ігор без медалей», – прокоментував Верняєв.

Comments

comments