«Люди голодують, гинуть, ледве зводять кінці з кінцями» – Марченко дорікнула Зеленському за концерт на День Незалежності

0
140
Оксана Марченко

Телеведуча Оксана Марченко, дружина нардепа Віктора Медведчука, дорікнула Офісу президента за нашумілий концерт на Софійській площі з нагоди Дня незалежності України.

В інтерв’ю “КП в Україні” Марченко засумнівалася в незалежності країни та заявила, що Україною “управляють з-за океану”, пише Апостроф

Оксана МарченкоФото: Instagram / Oksana Marchenko

“А яку незалежність святкували? – відповіла на запитання про концерт телеведуча. – Країною продовжують керувати з-за океану, українці продовжують гинути, голодують люди похилого віку, більшість сімей ледве-ледве зводять кінці з кінцями, мільйони наших громадян шукають роботу за межами країни, щоб прогодувати себе та близьких, процвітають корупція та злочинність. Вам не здається, що не з концертів треба починати?”

Коли ж у телеведучої поцікавилися, якої вона думки про звання заслужених і народних артистів, Марченко відповіла, що вручення подібних нагород – “єдине, що Зеленський може робити без узгодження зі своїми господарями”.

Comments

comments