Лілія Сандулеса зізналася, чому вони розлучилися з Іво Бобулом

0
419

Шлюб Іво Бобула та Лілії Сандулес, завзятої музичної пари 90-х, тривав 10 років. Але виявляється, що ідеальне і гармонійне поєднання тільки на сцені

Скандальна розлука Бобула і Сандулеси досі переслідує двох співаків. В одному з інтерв’ю виконавець розповів, що залишив усе майно колишній дружині. Сандулеса взагалі заявляла, що її шлюб з Бобулом був помилкою.

В огляді «ЖВЛ» народна артистка розповіла, як почалися стосунки між зірковою парою та причини їхнього розставання.

Іво Бобул розповів про скандальне розлучення з Лілією Сандулесою - Шоу-бізнес | Сьогодні

Знайомство Лілії Василівни з цим артистом відбулося в Чернівецькій філармонії, її запросили до організації оркестру. За словами співачки, пізніше вона погодилася допомогти колезі, тому часто брала його на співбесіди та на концерти. Співачка вважає, що ці стосунки – творчий тандем, а не історія кохання.

За словами Сандулеса, Бобул був першим, хто зацікавився нею. На той момент у молодої актриси з’явилося ще одне кохання.

Але остаточний вибір вона зробила все ж на користь колеги по сцені.

Лилия Сандулеса, Иво Бобул - Любовная рапсодия - YouTube

Успіх дуету Бобула та Сандулеси був настільки великий, що вони об’їздили зі своїми виступами. увесь світ . А 1993 року вони на кілька років залишилися жити та працювати в США . Вже тоді сімейне життя співаків дала тріщину і вони стали віддалятися.

Артистка розповідає, що більшість обов’язків їй довелося цілком взяти на себе.

Ми мали їхати до США вкотре на концерти. Він начебто сказав, що погано почувається і не поїхав. Я сама відпрацювала. Приїжджаю, а тут, виявляється, сам не живу та іншому не даю. Значить, це була якась помилка, – ділиться Садулеса

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments