Якими були учасниці конкурсів краси 100 років тому – в мережі показали архівні фото

0
163

8 вересня 1921 року в США пройшов перший конкурс “Міс Америка”. Спочатку він задумувався як спосіб утримати туристів в курортному місті Атлантік-Сіті після Дня праці, але пізніше досяг масштабів величезної організації, яка надає жінкам стипендії та заохочує розширення їхніх прав та можливостей.

Видання Insider показало архівні фото, найсвіжішим з яких цього року виповнилося 96, передає Апостроф.

У 1921 році в Конкус “Міс Америка” було не так багато правил – фактично, переможниць обирали за оплесками. Тоді в конкурсі брало участь всього кілька жінок.

Тисячі людей прийшли подивитися на дефіле перших красунь країни у 1921 році. Через два року їхня кількість збільшилася до 300 тис.

Фактично конкурс поділявся на дві категорії: конкурс краси “Міжмісто” був розрахований на любительок, а професійні моделі і актриси потрапляли в категорію “Bather’s Revue”.

У 1922 році на міжміський конкурс краси надійшло понад 1000 заявок з усіх штатів. Перемогла Мері Кетрін Кемпбелл з міста Колумбус (Огайо).

Переможниці вручали корону “Золота русалка” і трофеї, а за друге і третє місце давали купальники. Їх розносила Аннет Келлерман – плавчиха, яка намагалася популяризувати цілісний купальник замість панчох. У 1907 році її заарештували за непристойну поведінку: вона була в купальному костюмі, що оголював руки і ноги.

Переможниць обирали за гучністю оплесків, але судді також могли впливати на рішення. Першою “Міс Америка” стала Маргарет Горман з Вашингтона. У той час їй було всього 16 років.

Після завершення конкурсу в місті проводили парад, де Нептуна і “Міс Америку” везли на прикрашені пйлатформі, тоді як решта учасниць пересувалися пішки.

Comments

comments