Як покарали вчительку, яка побила шестикласника

0
150

У Львівській області закрили справу проти вчительки Потелицької загальноосвітньої школи, яка на перерві надавала стусанів шестикласнику. Під час судового засідання вчителька визнала свою провину і пояснила, що не стрималася.

Суддя Жовківського райсуду обмежився усним зауваженням і зазначив, що правоохоронці мали б скласти адмінпротокол на батьків учня за те, що він погано висловлювався щодо вчительки.

“Після образливих та принизливих слів, сказаних учнем мені як учителю, не змогла опанувати й стримати емоції, не змогла проявити стресостійкість. Не бажала таких наслідків, хотіла лише розборонити та владнати конфлікт між дітьми. Упродовж 20 років педагогічного стажу у школі така ситуація трапилася вперше”, – пояснила на судовому засіданні свої вчинки вчителька.

За її словами, після інциденту вона просила пробачення в батьків учня та написала заяву на звільнення. Батьки шестикласника надіслали до суду пояснення, у якому зазначили, що не мають жодних претензій і те, що вчителька ніколи раніше погано не ставилася до школяра.

Comments

comments