“Я викликаю заздрість”: колишня дружина Віктора Павліка “вколола” Репяхову, яка погрожувала їй адвокатом

0
187

Не так давно Катерина Репяхова повідомила, що її сторінки в соцмережах атакують боти та хтось бажає знищит її блогерську діяльність

Окрім того, дружина Віктора Павліка заручилася допомогою адвокати, щоб притягнути ексдружину артиста Ларису Созаєву до відповідальності за її образи. Про це дівчина поділилася із фоловерами у Instastories.

Я звернулася до адвоката. Ми з нею працюватимемо над двома проблемами: образи Лариси Созаєвої та пошуки людини, яка підсилає ботів. Через кіберполіцію та сервери, – висловилася дружина Павліка перед цим.

В той же час ексдружина артиста напсиала, що в Instagram з’явилася її фейкова сторінка, а в сторіс розмістила декілька роликів, натякнувши підписникам на суперечку із Репяховою.

Жінка заявила, що вона “нічого не робить”, а хтось їй “заздрить”. Так, мабуть, вона пояснила ворожнечу із теперішньою дружиною Павліка.

Якби я була вбита горем, не красива, не дуже кмітлива, ніхто б зі мною не боровся. А так як я викликаю, ймовірно, заздрість, ймовірно, агресію, мабуть, якісь комплекси у осіб, трапляються такі неприємності зі мною. Я нічого не роблю, я стою на місці, – сказала Лора Созаєва.

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments