Я не сімейна людина: Злата Огнєвіч розповіла про особисте життя та дітей

0
210

Популярна українська виконавиця Злата Огнєвіч розповіла про дитинство, музику, а також особисте життя та плани на дітей. Зокрема, дівчина зізналася, що наразі навіть не думає про дітей.

Злата Огнєвіч про особисте життя

Знаменитість поділилася, що живе разом із коханим, проте не на постійній основі. Злата каже, що він часто їде, окрім того, іноді їм просто потрібна свобода.

Огнєвіч зазначила, що чоловіку важко витримати її концертний графік. Для співачки завжди була, є і буде на першому місці лише кар’єра.

“Я не сімейна людина. Якщо доведеться піти з шоу-бізнесу, не буду щаслива у сім’ї. Про дітей я взагалі не думаю”, – зізналася виконавиця.

Зірка додала, що у випадку, якщо піде зі сцени у сім’ю, звинувачуватиме у цьому рідних. Її обранець має бути готовий до того, що половина її часу та сил буде віддана творчості. Також Злата зазначила, що через 5-10 років не бачить себе у колі красивих малюків, великої сім’ї. Вона прагне бути на сцені, її пісні та грандіозні шоу називатимуть новим словом у музиці, а гастролі будуть у різних куточках світу.

Comments

comments