Добринін і Квіткова віддали за відпочинок 225 тисяч грн: Можемо собі дозволити

0
576

Нікіта Добринін і Даша Квіткова збираютьс відправитися у відпустку з дитиною. Пара довгий час мріяла відпочити в одному з готелів Туреччини. Сума, яку вони заплатили за поїздку вийшла чимала.

Прихильники Нікіти і Даші, були шоковані від суми, яку зіркова пара заплатила за тур. Відпочинок в Туреччині з маленьким сином їм обійдеться в 225 тисяч гривень. Про це телеведучий розповів в Instastories.

Змішані почуття у мене всередині. З одного боку, ми дуже хотіли,мріяли про цей відпочинок, нарешті можемо собі його дозволити. Але коли я побачив кінцеву суму, я подумав собі: “Що? Це все за один тур?” Так, друзі, сума саме така. Ми не прорахувалися і не переплатили. Ми просто обрали для себе кращий готель, про який давно мріяли, і де ідеально буде проводити час із малюком, – сказав Добринін.

Після того, як прихильники дізналися ціну туру, хтось із них порадів за пару, а хтось став писати негативні коментарі на адресу знаменитостей.

Дружина Нікіти, Даша Квіткова, прийняла рішення прокоментувати повідомлення хейетрів. Вона зауважила, що на негатив потрібно реагувати з посмішкою, що вона і зробила.

Мені дійсно хочеться, щоб людей з добрим серцем стало набагато більше. Щоб люди стали добрішими і були щасливі в моменті свого життя, а не плювалися жовчю. Як тільки вас чужий успіх почне мотивувати ставати краще, тоді ж все почне виходити кращим чином для вас, – повідомила Даша.

Comments

comments