Дар’я Петрожицька вилікувалася від Covid-19 та розповіла, як протікала хвороба

0
178

Актриса і учасниця нового сезону “Танців з зірками” Дар’я Петрожицька вилікувалася від коронавірусу: результат її контрольного тесту на Covid-19 виявився негативним.

Про своє одужання зірка серіалу “Папік” повідомила на особистій сторінці в Instagram. Як зізналася акторка, вона не вірила в існування коронавірусу, поки не захворіла. “Я не вірила в Covid-19, але весь весняний карантин строго просиділа вдома (крім ефіру в “Голосі країни”). А він є”, – написала Дар’я, пише Апостроф

Дарина ПетрожіцкаяФото: instagram.com/petrozhitskaya

За словами акторки, хвороба у неї протікала у важкій формі. А сам вірус Петрожицька порівнює з грипом. “Дуже схожий на важкий грип, але ще важче. У мене було так, але у всіх він проходить по-різному”, – зазначила Дар’я.

Дар’я Петрожицька захворіла коронавірусом в кінці серпня. Як зізнавалася раніше акторка, хвороба у неї почалася з високої температури і ломоти у всьому тілі. Пізніше підключилися інші симптоми, характерні для нового вірусу, в тому числі і втрата нюху. Через Covid-19 учасниця “Танців з зірками” була змушена пропустити кілька прямих ефірів танцювального шоу.

 

Comments

comments