“Був настрій піти до тероборони”: Камалія розказала, чим займається впродовж війни та як справи з її бізнесом

0
244

Виконавиця Камалія, яка 18-го травня відсвяткувала своє 45-річчя у Лондоні, де тимчасово проживає разом з дітьми, розповіла, як її дівчатка відреагували на початок війни.

В інтерв’ю для Люкс ФМ вона також повідомила, чим наразі займається та як розвивається їхній з чоловіком бізнес, пише Таблоїд

“Діти не хотіли їхати. Вони спочатку не зовсім зрозуміли, але чули, що нібито буде війна. Ніхто не вірив, і вони їхали ніби на канікули. Після того, як 24-го лютого зранку почалося все, вони побачили вже в новинах, почали мені телефонувати, плакати”, – розповіла Камалія.
 

“В мене був такий настрій, вступити до лав тероборони. Чоловік почав мене сварити, казати, що: “якщо з тобою щось трапиться, вони (діти – ред.) не вибачать мені ніколи. Думай про них. З ким вони залишаться”, – розказала співачка.

Вона говорить, що зараз їхній бізнес, “як у всіх” українців стоїть і, можливо, за місяць почне відновлюватись.

“Зараз я працюю, мандрую країнами Європи, щоби залучити якомога більше заможних людей, які можуть підтримати Україну. Кожні 3-4 доби я літаю, зустрічаюся, даю благодійні концерти”, – зазначила Камалія.

 
Камалія співає на благодійних концертах в Європі та проводить зустрічі з впливовими людьми

Артистка також розказала, що думає про росіян, які замовчують війну.

“Це їхнє мовчання призведе не лише до катастрофи та розпаду росії, а й до повної бідності. Вони ховають свої паспорти, вони бояться спілкуватися російською. Ну що, друзі, ласкаво просимо у кам’яне століття”, – підсумувала співачка.

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments