Блогерка Di.rubens відповіла Міноборони та назвала себе “маленькою українкою” (відео)

0
146

Блогерка Таїсія Онацька (Маламан), відома також як Di.rubens, відповіла Міністерству оборони, яку країну вона обере – Україну чи Росією. Запитання стосувалося її скандального ролика про симпатію до країни-агресора, знятого на Майдані Незалежності. Звернення дівчина оприлюднила на особистій сторінці у Facebook. Вона прочитала дитячий віршик і запевнила, що такий вибір перед нею не стоїть.

“Відповідь на контрольне запитання від Міністерства оборони України. Для мене поняття вибору не стояло і не буде стояти апріорі. Я – маленька українка, треба всім це знати. Українцем є мій тато, українка – мати. Коли я вперше промовила цей вірш в садочку, стоячи на сцені, я дуже хвилювалася. З того моменту пройшло багато часу, але нічого не змінилося. Я – українка і я пишаюся цим”, – сказала Маламан.

“Якщо навіть прибрати все, то виникає лише одне питання. Що на ваших відео робить триколор на Майдані Незалежності? Там, де відспівують наших полеглих воїнів! Які віддали своє життя, щоб ви мирно і вільно записували свої ТікТоки. Ваші слова “воює проти мирного населення” – знайомий меседж та наратив російських пропагандистів, який також нещодавно поширила екснардепка Олена Бондаренко заради дискредитації ЗСУ”, – написав захисник України.

“Якщо ви ще не зрозуміли, то саме своїми діями ви провокуєте інших. Ніхто з українців проти жінок та дітей не воював і не збирається воювати. Навпаки – ми захищаємо і підтримуємо! Ви не загралися випадково, молоді люди? Ви усвідомлюєте наслідки своєї діяльності, ви розумієте що ви “граєте” на руку інформмашині Кремля?” – підсумував він.

 

Comments

comments