Благословення матері – молитва семи днів, щоб діти були здорові та щасливі

0
1468

Щира мамина любов надзичайно дієва сила! І взагалі не має значення скільки вашій дитині – 5, 25 чи, можливо, 50, благословити ніколи буває пізно, це треба робити, щоб дітки були здорові та щасливі!

Блогословення мами – нацсильніший оберіг у нашому житті. Якщо дитина квола та часто переносить хвороби – благословіть його обов’язково. Якщо у вас складний підліток – благословіть його. Навіть якщо у дитини все добре, благословіть, щоб уберегти від заздрощів.

Мамине благословення може позитивно повпливати на розвиток подій у житті дитини. Не пожалійте декілька хвилин для своєї дитини.

Як воно діє

У мами є невидимий зв’язок зі своє дитиною. Енергетично, дитина – продовження матері. Саме тому вона може просити Всевишнього допомогти змінювати його долю. І від того, в яке русло вона захоче цю саму долю направити, залежить його життя у майбутньому.

Суть благославення полягає в тому, що навколо дитини утворіється своєрідний енергетичний кокон, який оберігає її і направляє всі вчинки в правильне русло.

Цей оберіг не має обмежень, він діє навіть якщо мама і дитина знаходяться дуже далеко. Кажуть, що людина, яку благословила мати, стає невразливою.

Як це зробити

При благословенні на серйозні вчинки матері треба прочитати молитву, а потім сказати побажання. При всьому цьому не обмежуйте можливості дитини побажанням конкретних дій і не обговорюйте шляхи досягнення мети.

Далі, протягом семи днів, читайте молитву благословення вранці і ввечері.

Молитва “Благословення матері” – молитва семи днів, щоб діти були здорові та щасливі

“Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері вислухай мене. Господи, в ласці Своїй чадо моє, помилуй і спаси його імені Твого ради.

Господи, прости йому всі провини, вольнi і невольнi, вчинені ним перед Тобою. Господи, настав його на істинний шлях заповідей Твоїх і подай йому і просвіти світлом Твоїм Христовим, на спасіння душі і зцілення тiла.

Господи, благослови його в будинку, біля будинку, в школі, в полі, в роботі і в дорозі, і на кожному місці Твого володіння. Господи, збережи його під покровом Твоїм Святим.

Господи, захисти його від видимих ​​і невидимих ​​ворогів, від усяких бiд, зол і нещасть. Господи, зціли його від будь-яких хвoроб, очисти від усякої cквeрни і полегшu його душевні cтpaждання і скoрботи.

Господи, даруй йому благодать Духа Твого Святого на многії літа життя, здоров’я і здорового розуму.

Господи, додай і зміцни його розумові здібності і тiлесні сили. Господи, дай йому Твоє благословення на блaгочeстиве сімейне життя і благочестиве дітонародження.

Господи, даруй і мені, батьківське благословення на чадо моє в даний час ранку, дня, вечора і ночі імені Твого ради, бо Царство Твоє, всесильне і всемогутнє.

Амінь.”

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments