Аніта Луценко вперше розповіла про смерть ексбойфренда

0
178

Спортсменка і головна тренерка країни Аніта Луценко вперше поділилася трагічною історією свого особистого життя. Зірка “Зважених та щасливих” ніколи цього не розповідала, але кілька років тому вона втратила близьку людину, а дізналася про це прямо під час зйомок програми.

Шокуючі подробиці втрати Аніта озвучила в інтерв’ю з Машею Єфросиніною для шоу “Іспит“, яке виходить на YouTube-каналі ведучої. За словами тренерки, під час роботи над одним з перших сезонів “Зважених” їй сказали, що людина, яку вона любила, померла.

“Я не зрозуміла, чому мене цього дня не відпустили… бо були таймінги”, – згадує Луценко.

На той момент із молодим чоловіком вони вже розлучилися, але були друзями. Це був адміністратор шоу Віталій. Аніта каже, що він був найбільшою підтримкою для неї, завжди допомагав і був поруч.

“Через місяць після того, як ми розлучилися, виявилося, що у нього четверта стадія раку… Після цього у мене був складний період… У мене на вечерю була пляшка вина”, – розповіла Аніта Луценко, додавши, що страждала близько півроку.

Особисте життя Аніта Луценко тримає в таємниці. Відомо, що 2016 року вона народила дівчинку, яку назвали Міа. Ім’я батька дитини спортсменка не афішує.

 

Comments

comments