7 правил, які допоможуть розбагатіти

0
1826
 7 правил, які допоможуть розбагатіти
 7 правил, які допоможуть розбагатіти

У наш час існує багато теорій про те, як легко і швидко розбагатіти. Мріяти, звичайно, ніхто не забороняє, але, як відомо,  успіх не завжди приходить блискавично, іноді над цим треба потрудитися.
Пропонуємо вам 7 фінансових правил, які допоможуть розбагатіти.

1. Інвестиція в себе – найефективніша інвестиція

Запам’ятайте це правило і нехай воно буде для Вас завжди на першому місці. Вчитися ніколи не пізно. Зі світом треба кроквати нога в ногу. Інвестування у самого себе – найкраща ідея. І починати вкладати в себе треба вже і негайно. А ще краще – починаючи зі школи. Розширюйте свій світогляд, читайте книги, запишіться на он-лайн курси, беріть участь у програмах особистого розвитку, тренінгах, семінарах. Що більше Ви в себе вкладаєте – то ціннішими стаєте Ви і Ваші знання.  У сучасному світі безліч можливостей для навчання – і платних, і безплатних.

2. Думки про гроші та багатство повинні бути лише позитивними

Ви ж знаєте, що думки – матеріальні? Тоді чому дозволяєте своїм думкам бути токсичиними, негативними і зрештою руйнівними для Вас і Вашого фінансового успіху? Переконуючи себе в тому, що всі багаті – злодії, а значні суми чесно заробити неможливо, Ви психологічно налаштовуєте себе на те, що не варто навіть пробувати щось робити, бо в цьому нема сенсу. Негайно змінюйте свої установки, пов’язані з грошима, на позитивні, припиніть говорити «у мене нема грошей», «це дорого» тощо. І за якийсь час переконаєтеся самі – це діє!

3. Щодня аналізуйте свої видатки

Такий аналіз допоможе  виявити зайві витрати і оптимізувати їх, а відтак -скерувати фінанси на найнеобхідніше.

4. Золоте правило трьох вісьмірок

Тут все просто. На сон ми повинні витрачати 8 годин (якщо хочемо бути здоровими, активними,  в ресурсі для себе та інших). 8 годин  забирає в середньому робота. Залишається 8 годин для себе. Використайте цей час для свого розвитку, для перспективи – удосконалюйте свої навики та вміння і здобувайте нові.

5. На шопінг – лише зі світлою головою і на самоті

До купівлі тих чи інших речей ставтеся виважено і тверезо. Перед тим, як щось купити, поставте собі запитання: «Чи справді мені потрібна ця нова, п’ята сумка в моєму гардеробі  або ці туфлі, які незрозуміло з чим одягати?». Також варто ходити на шопінг без супроводу друзів чи рідних. Адже завжди знайдеться хтось, хто заохотить купити ще одну, непотрібну річ в гардеробі чи побуті: «О, тобі це дуже личить! Бери!» чи «В мене також є така каструля! Сама борщ варить!» Якщо ж ви самі блукатимете магазинами торгового центру, то і  швидше втомитеся, і менше потратите.

6. Розпродажі та знижки – маркетинговий хід

І від них виграє переважно виробник чи продавець.  Адже їхня головна мета – заробити. Тому перед кожною необдуманою покупкою варто пам’ятати – на розпродажах та за акційними цінами продають переважно товар сумнівної якості або той, який першопочатково продавали за завищеною ціною. А також Вам тут допоможе правило 24 годин. Дайте собі час обдумати майбутню купівлю. І нехай це буде 24 години. Повірте, це правило є найкращим запобіжником від необдуманих витрат.

7. Сто разів подумайте перед тим, як позичати гроші родичам

Здавалося б, кому в цьому світі довіряти, як не найріднішим?  Але дуже часто фінансові позики здатні зіпсувати навіть найтісніші зв’язки між рідними.  Недаремно кажуть, що «Позичаєш чужі гроші, а віддаєш свої». Адже  позичити завжди легше, аніж віддати. Тому, якщо Ви все-таки наважилися проявити щедрість та великодушність, зробіть це обдумано – домовтеся заздалегідь про терміни повернення боргу.

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments