15 підказок для щасливого життя

0
2039
15 підказок для щасливого життя
15 підказок для щасливого життя

«За що це мені?» — саме таке запитання часто ставлять люди, у яких не все так безтурботно у житті , як би хотілося їм. Спробуймо не журитися, а поміркувати. Якщо удача тимчасово відвернулася від нас — можливо, справа у нас самих?

Із законами Всесвіту сперечатись безглуздо – вони працюють незалежно від нас і обставин у яких ми знаходимося. Нехтуючи цими законами і йдучи наперекір до вічних істин життя – людина може втратити все, що має, або чого досягнула. Тим не менш, на наше щастя, існують правила – підказки, які проводять нас через океани переживань, страждань та болю, описані у всіх релігіях світу. Ці підказки допомагають згадати про найважливіше у житті і надихають нас бути радісними і щасливими людьми. А все решта – додасться обов’язково!
До теми: Наймудріша притча про щастя. Варто прочитати, щоб змінитися назавжди

Правило перше

Господь сотворив людину не для страждання. Страждати це заняття безглузде і марне. Нам потрібно перестати скаржитися на життя, оскільки є люди, яким набагато гірше живеться ніж нам. Завжди пам’ятаймо про це.

Правило друге

Господь наділив кожну людину талантом, силою та здібностями. Дари Божі необхідно використовувати для вдосконалення себе, навколишнього світу і, звичайно, для допомоги тим, кому необхідна наша допомога. Працюймо над собою, використовуймо свої таланти, простягаймо руку помочі тим, хто нас оточує. Допомагаючи світу, ми допомагаємо собі.

Правило третє

Постараймося наповнити наше життя і життя наших оточуючих любов’ю – цим ми притягуватимемо сприятливі обставини та благополуччя. І навпаки, наша агресія може сприяти погіршенню якості нашого життя.

Правило четверте

У нашому житті абсолютно немає випадковостей! Своїми думками, словами та діями ми формуємо своє сьогодення, а також своє майбутнє. Так що насолоджуватися, або, навпаки, страждати – цілком і повністю залежить від нас.

Правило п’яте

З п’ятим правилом прямо пов’язане четверте: наші думки формують події навколо нас. Вчімося думати позитивно і ми створимо дійсність, яка нас тішитиме. І навпаки, дратівливість, гнів, заздрість, гордощі притягуватимуть одні невдачі та невезіння.

Правило шосте

Які би не складалися обставини навколо нас, завжди залишаймося спокійними, зберігаймо позитивний настрій. Якщо віритимемо, що все налагодиться, так і трапиться. Віра — велика рушійна сила. І за вірою нашою дано буде нам!

Правило сьоме

Ми володіємо відповідями на всі запитання, які нас цікавлять, головне — вчасно чути голос совісті і добра у себе в серці.

Правило восьме

Кожна людина може врятуватися з Божою поміччю. Бог знаходиться в кожному з нас. Знайдімо Його в собі, а потім проявімо Його через себе у своїй творчості, своєму оточенні.

Правило дев’яте

Незалежно від того, наскільки ми оступилися, Господь все одно любить кожного з нас. У Писанні сказано: «Шукайте і знайдете, стукайте і відчинено вам буде». Однак пам’ятаймо: Господь завжди дає те, що нам потрібно саме в цей момент.

Правило десяте

Якщо ми не любимо себе самого, то і ті, хто оточують нас теж не будуть проявляти любов до нас. «Якою мірою ви відміряєте, такою і вам буде відміряно». Як ми ставимося до тих, хто нас оточує, так і вони ставитимуться до нас.

Правило одинадцяте

Причина неприємностей людини полягає не в інших людях, а в ній самій. Інформація руйнівного характеру отруює нам життя і не дає бути щасливими.

Правило дванадцяте

Абсолютно все вже є всередині людини: і влада, і слава, і шана, і гроші. Завдання полягає в тому, щоб вивільнити всі блага в дійсність, яка нас оточує. А це можливо лише через неухильне дотримання Божих заповідей.

Правило тринадцяте

Не ділімо людей, які нас оточують на «поганих» і «хороших». Ми такі, як створив нас Всевишній. І якщо наш колега чи товариш поганий для вас особисто, то іншого він цілком може влаштовувати. «Не судіть, то і вас не судитимуть; не осуджуйте, то й вас не осудять».

Правило чотирнадцяте

«Пізнай себе» – це філософське правило цілком можливо застосовувати і в навколишній дійсності. Тільки ніякого самоаналізу і буквоїдства! Самопізнання – це процес відкриття в собі здібностей і талантів, і їх практичне застосування навколишньому світі.

Правило п’ятнадцяте

Для Творця немає таких понять, як «провина», «покарання» і подібних до них. Важливо запитувати: «Не за що?», а «Для чого?» Господь передбачив право кожного на помилку, а також, на її усунення, на проходження того уроку, який нам необхідно вивчити. І всі труднощі даються під силу. Найкращий спосіб виправлення помилок – це прояв любові до самого себе і до людей, які нас оточують. Весь Всесвіт за те, аби ми були щасливими…

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments